Producenci
Zabawki... :)

Witam serdecznie wszystkich Państwa, którym zależy na prawidłowym rozwoju dziecka! :) 

Dlaczego akurat w taki sposób powitałam każdego, kto zechciał zaglądnąć do mojego sklepu? Myślę, że nie ma bardziej oczywistej odpowiedzi - zabawki mają ogromny wpływ na rozwój psychofizyczny dziecka! Jako mama wiem, że nie chodzi o to, żeby kupować dziecku ogromne ilości najwymyślniejszych zabawek. Druga negatywna skrajność, to pozbawianie dziecka radości posiadania zabawek - niestety, są i tacy rodzice, którzy uważają, że kupowanie dziecku zabawek to wyrzucanie pieniędzy "w błoto". Wybierzmy zatem złoty środek - kupujmy swoim pociechom takie zabawki, które są dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka, takie, które sprawią mu radość, wywołają uśmiech na małej buźce i sprawią, że dziecięcy świat stanie się od razu piękniejszy! :)  

Dlaczego pomysł na internetowy sklep z zabawkami? 

Kiedy zostałam mamą, w niedługim czasie po urodzeniu dziecka przeprowadziłam się na piękną wieś. Zrobienie zakupów w pobliskim dużym mieście niejednokrotnie graniczyło z cudem ;) I wtedy w zakupie niezbędnych artykułów dla niemowląt pomogły mi "zbawienne"  ;) sklepy internetowe! Tak naprawdę właśnie w tym okresie życia odkryłam, że zakupy online są całkiem przyjemne i pożyteczne ;) Można do woli przeglądać przeróżne oferty, porównywać i finalnie kupić, oprócz typowych niezbędników dla małego bobasa (mam tutaj na myśli artykuły dla niemowląt) naprawdę fajne i tanie zabawki dla dzieci! 

Tak było kilka lat temu. Tamte doświadczenia zaowocowały pomysłem na własny sklep internetowy z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. Mimo dużej konkurencji w sieci dorzucam swoją "cegiełkę", aby Rodzice mieli większy wybór i jeszcze więcej możliwości zakupowych! :)

Zabawki zdalnie sterowane, to w naszym domu najświeższe zainteresowanie, ale tak jak pisałam na początku - każdy kolejny rok w życiu dziecka to kolejne pasje, odkrywanie i ciekawość świata. Ja tylko obserwuję i pomagam swojemu dziecku realizować jego pasje i marzenia... :)  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl